Summer Sound izaicina – pamet Armim aliņu

By

Sagaidot Vasaras saulgriežus, festivāls Summer Sound aicina piedalīties konkursā un pamest Armim aliņu.

Festivāls Summer Sound aicina piedalīties Latvijā garāko alus pamešanas video izveidē un izaicina cilvēkus iesūtīt savus video, kurā ir redzams tas, kā tiek pamests aliņš, kurš beigu beigās nonāks pie jūtūbera Armanda jeb Armja, lai Armim būtu izdevušies Jāņi un festivāls Summer Sound.

Video ir jāfilmē līdzīgi kā rādīts Summer Sound video piemērā, horizontālā formātā un jāsūta uz info@summersound.lv. Video jāiesūta līdz 25. jūnijam. Visi iesūtītie video tiks samontēti kopā vienā garā video un viens no video iesūtītājiem iegūs 6 biļetes uz Summer Sound festivālu.

Festivāls Summer Sound iepriekš ir izziņojis čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him  un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Biļetes: summersound.lv

Divu dienu biļetes cena: 47 EUR

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, garšu piešķir akciju sabiedrība Aldaris, informē –Radio SWH un TVNET.

Leave a Comment

You may also like