Summer Sound ieskaņas pasākums Tallinas kvartālā kopā ar Ozolu

By

17. jūlija vakarā Tallinas kvartālā urbānās noskaņās norisināsies Summer Sound festivāla ieskaņas pasākums.

Ieskaņas pasākumā apmeklētājiem jauno muzikālo materiālu atrādīs reperis Ozols, kurš uzstāsies arī festivālā Summer Sound. Līdztekus Ozola koncertam Tallinas kvartāla ex Stils telpās, norisināsies arī ielu basketbola sacensības ar vērtīgu balvu fondu, galda tenisa turnīrs un graffiti mākslinieka TronKarton apgleznotās sienas atklāšana.

Vakara sākums 19.00, reģistrācija ielu basketbola turnīram norisināsies uz vietas. Ieeja pasākumā bez maksas.

Festivālā Summer Sound uzstāsies čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him  un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Biļetes: https://summersound.lv/

Divu dienu biļetes cena: 47 EUR

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, garšu piešķir akciju sabiedrība Aldaris, informē – Radio SWH un TVNET.

Leave a Comment

You may also like