Atskats uz Summer Sound ieskaņas pasākumu Tallinas kvartālā

By

Tieši pirms nedēļas – pagājušajā piektdienā Tallinas ielas kvartālā norisinājās festivāla Summer Sound ieskaņas pasākums ar repera Ozola uzstāšanos un basketbola turnīru.

Saulainajā 19. jūlija vakarā Tallinas ielas kvartālā pulcējās festivāla Summer Sound un repera Ozola cienītāji, kā arī basketbola entuziasti, lai kopīgi iesildītos 2. un 3. augustā gaidāmajam festivālam Summer Sound Liepājā.

Uz urbānākā un košākā basketbola laukuma Rīgā, par kura tapšanu jāpateicas ielu māksliniekam Tron Karton, norisinājās spraigas cīņas vīriešu un sieviešu ielu basketbola komandām. Vīriešu basketbola turnīrā uzvaras laurus plūca komanda “Saldais ēdiens”, bet dāmām – “Sportland”. Uzvarētāji tika apbalvoti ar ielūgumiem uz festivālu un pārsteiguma balvām no Red Bull, Stenders un Pringles.

Pasākuma otrajā daļā savus jaunākos skaņdarbus kopā ar jau populārajiem hitiem prezentēja reperis Ozols, kurš kāps arī uz festivāla Summer Sound urbānās Stenders skatuves.

Festivāls Summer Sound norisināsie jau pēc nedēļas 2. un 3. augustā, festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti pulksten 17.00, bet telšu pilsētiņa pirmos apmeklētājus būs gatava uzņemt jau ceturtdienas, 1. augusta vakarā, sākot no 17.00.

Festivāla nedēļā Liepājā, Juliannas pagalmā norisināsies BarleyBros./Radio SWH Priekšnams skatuves koncerti. 31. jūlijā un 1. augustā uz skatuves kāps gan jaunie, gan jau pieredzējušie pašmāju mūziķi un grupas. Ar plašāku programmu var iepazīties festivāla mājaslapā summersound.lv vai mobilajā aplikācijā. Ieeja ieskaņas koncertos bez maksas.

Festivāls Summer Sound iepriekš ir izziņojis čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him  un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Leave a Comment

You may also like